گز اشرافی

موسسه گز اشرافی

موسسه توليد گز اشرافي در سال 1347بوسيله آقاي حاج عباس اشرافي نيا  پايه گذاري گرديد كه نامبرده از سال 1329 اين فن را از پدر خود كه او هم از سال 1306 به اين شغل اشتغال داشته فرا گرفته بود. موسسه گز اشرافي در سال1348 در محل چهارباغ بالا جنب سي وسه پل كار خود را آغاز و در سال 1353 كارخانه و فروشگاه مركزي خود را به جاده تهران كيلومتر 6مقابل پالايشگاه نفت اصفهان انتقال داد كه هم اكنون نيز اين كار خانه و فروشگاه در همين محل به كار اشتغال دارد.

كارخانه و فروشگاه گز اشرافي در مساحتي قريب 4000متر مربع و 1400متر مربع ساختمان شامل انبار مواد اوليه سالن توليد- بسته بندي و فروشگاه و همچنين آزمايشگاه كامل و مجهز به وسائل پيشرفته آزمايشگاهي زير نظر متخصص كارشناس موادغذايي و نظارت اداره كل بهداري استان اصفهان مشغول به فعاليت مي باشد.نظافت و پاكيزگي از اهم مسائل مورد توجه مديران اين موسسه مي باشد و كليه مصرف كنندگان عزيز مجاز به بازديد از اين كارخانه مي باشند.

موسسه گز اشرافی

كارخانه و فروشگاه گز اشرافي در مساحتي قريب 4000متر مربع و 1400متر مربع ساختمان شامل انبار مواد اوليه سالن توليد- بسته بندي و فروشگاه و همچنين آزمايشگاه كامل و مجهز به وسائل پيشرفته آزمايشگاهي زير نظر متخصص كارشناس موادغذايي و نظارت اداره كل بهداري استان اصفهان مشغول به فعاليت مي باشد. نظافت و پاكيزگي از اهم مسائل مورد توجه مديران اين موسسه مي باشد و كليه مصرف كنندگان عزيز مجاز به بازديد از اين كارخانه مي باشند.

موسسه گز اشرافي از كارگاههاي استثنائي شهر اصفهان است كه علاوه بر فرمول شده از طرف وزارت بهداري از موادي چون عسل طبيعي ترنجبين، عرق گل گز انگبين و غيره در محصولات معمولي خود استفاده مي نمايد.
همچنين گزهاي انگبيني و شير خشتي گز اشرافي مورد پسند و تاييد اكثريت قريب به اتفاق مشتريان مي باشد. گز اشرافي در امر صادرات هم فعاليت داشته و توانسته است سهمی رادر توسعه صادرات توليدات ايراني و سنتي ايفا نمايد.
هم اكنون توليدات گز اشرافی به كشورهاي استراليا-كانادا- اروپا و شيخ نشين هاي خليج فارس صادر و مورد توجه مصرف كنندگان خارجي نيز قرار گرفته است.

محصولات گز اشرافی شامل گز میوهای، انواع گز آردی، گز انگبینی، گز با روکش شکلات، گز شیره گیاهی لقمه ای، گز شیرخشتی مغز پسته، گز انگشت پیچ، سوهان عسلی و... می باشد.

 

• آدرس گز اشرافی: اصفهان ،خيابان آزادگان، كيلومتر6 مقابل پالايشگاه ايران.
• تلفن گز اشرافی: 03113800860 | 03113800858

وب سایت گز اشرافی

رفتن به بالا