کلوچه نوشین

کلوچه نوشین لاهیجان

 در سال 1332، بیش از نیم قرن پیش نوعی شیرینی به روش سنتی توسط آقای محمد علی بگلری تولید گردید که بعد ها با نام کلوچه نوشین به مصرف کنندگان عرضه شده است .
در سال 1353 با تاسیس شرکت نوشین فرد اولین ماشین کلوچه سازی با پیشنهاد و همکاری آقای بگلری طراحی و ساخته شده که ایشان را بعنوان پایه گذار صنعت تولید کلوچه در ایران معرفی نموده است.

کم کم با پیشرفت تکنولوزی و طراحی و ساخت فرهای تونلی پخت کلوچه توانستند تحولی دیگر را در تولید انواع کلوچه بصورت اتوماتیک ایجاد نمایند و بدینوسیله نام شهرستان لاهیجان را بعنوان شهر کلوچه نوشین در ایران و جهان بشناسانند .
زنده یاد بگلری با خلاقیتی شگفت در تولید انواع شیرینی مانند کوکی و براونی و .........ذائقه را به طرف محصولات نوشین جذب نموده و همواره در تولید کلوچه نوآوری های خاص خود را داشته اند.

خط تولید و دریافت استانداردها

شرکت تولیدی نوشین فرد همگام با پیشرفت صنایع غذایی در مسیر رشد قرار گرفته و سعی شده با بهره گیری از آخرین تکنولوژی ساخت فرآورده های آردی ( کلوچه ، ویفر ، کیک و ..... ) و استفاده از ماشین آلات مدرن و پیشرفته و با تکیه بر دانش فنی روز دنیا و انجام تولیدات بصورت اتوماتیک بعنوان بزرگترین تولیدکننده کلوچه در ایران فعالیت نموده و سهم عمده ای از بازار مصرف را به خود اختصاص داده است .


کلوچه نوشین لاهیجان

دریافت استاندارد های ملی و بین المللی:
شرکت نوشین فرد علاوه بر استفاده از علامت استاندارد ملی ایران برای محصولات تولیدی به منظور ایجاد نظامی قانونمند ومحیطی پویا و سالم ، سیستم ISO 9001:2008 غذایی وهمچنین جهت افزایش ایمنی محصولات خود سیستم های ایمنی مواد غذایی HACCP وISO22000:2005 را به عنوان الگوی کاری خود قرار داده است.

در حال حاضر، مجموعه نوشین لاهیجان، علاوه بر کلوچه، در تولید بیسکوییت، کیک، هات تارتس، شین رول، شکلات، کوکی، ویفر، چای و... نیز فعال است.

• آدرس   شرکت تولیدی نوشین فرد:
لاهیجان، شهرک صنعتی گیلان، ایران، کد پستی : 31469-44131 ، صندوق پستی : 1438-44145  

• تلفن: (013) 42294170-76

وب سایت کلوچه نوشین

رفتن به بالا