گروه صنایع غذایی شیرین عسل

گروه صنایع شیرین عسل

گروه صنايع غذايي شيرين عسل تنها گروه صنعتي متشكل در زمينه توليد انواع شيريني و شكلات و محصولات كاكائو مي باشد كه محصولات متنوع و مرغوبي را براي قشر وسيعي از مصرف كنندگان و طيف گسترده اي از مشتريان توليد و توزيع مي نمايد.


گروه صنايع غذايي شيرين عسل با سرمايه گذاري وسيع خود در صنايع توليد كننده مواد اوليه و بسته بندي و همچنين در شبكه هاي توزيع و فروش در داخل و خارج كشور، از معيارهاي منحصر بفرد يك مجموعه متشكل صنعتي پيشتاز كه شعار " از دانه تا قفسه " را پيشه خود ساخته است بهره مند مي باشد.

• مزيتهاي اقتصادي و خدمات متمايز در گروه صنايع غذايي شيرين عسل موجب گرديده اند كه رشد گروه بمراتب افزون و سريع تر از رشد بازار باشد.

گروه صنايع غذايي شيرين عسل، ضمن ارج نهادن به موضوع كيفيت و مرغوبيت توليدات، به خلاقيت و نوآوري در فعاليتها و توليد محصولات،  توجه خاص مبذول داشته به صورتيكه بالغ بر نيمي از فروش كالا در گروه صنايع غذايي شيرين عسل از محل توليداتي تحقق يافته كه در دو سال اخير ، طراحي،توليد  و به بازار مصرف عرضه گرديده اند.

گروه صنايع غذايي شيرين عسل با  سازماندهي شبكه تأمين و تدارك مستقيم دانه كاكائو در ساحل عاج و غرب آفريقا ، در زمينه استمرار در روند  ورود  مواد اوليه و اجتناب از هرگونه نارسايي و خلل در اين پروسه، حاشيه حفاظتي لازم را ايجاد نموده است.

 

گروه صنایع شیرین عسل


شيرين عسل در طول دوران رشد پرشتاب و سريع خود از منزلگاه يك كارخانه كوچك  به جايگاه رفيع گروه صنعتي پيشتاز كشور در صنعت شيريني و شكلات، همواره تأمين نيازهاي مشتريان، ايجاد رضايت در مصرف كنندگان و پاسخگويي به تحولات بازار را مورد نظر قرار داده است.

این مجموعه  به لحاظ كيفيت و مرغوبيت محصولات خود و با توجه به خدمات گسترده و دامنه دار به مشتريان و با عنايت به سياست مستمر رشد و توسعه، در بسياري از كشورهاي جهان از اعتبار و شهرت خاصي برخوردار است.

دريچه دنياي شيرين و پرحلاوت گروه صنايع غذايي شيرين عسل با توليد يك بسته كوچك بيسكویت شكلاتي، به روي مصرف كنندگان گشوده شد.

و اكنون با توجه به وفاداري ، اطمينان و اعتمادي كه مصرف كنندگان در ايران و سراسر جهان از خود نشان دادند،  گروه صنايع غذايي شيرين عسل مسئوليت  به مراتب سنگين تري در خود احساس نموده و موجب گرديده است كه اين مجموعه خدمتگزار با جديت و پشتكار بيشتري در جهت ايجاد تندرستي و تأمين  نيازهاي مصرف كنندگان جديت نمايد و تمامي اين تلاشها در جهت رضايت مشترياني است كه ارزشمندترين دارائي و ثروت گروه صنايع غذايي شيرين عسل مي باشند.


عوامل اساسي موفقيت گروه صنايع غذايي شيرين عسل :

• ارتباط مستحكم با مشتريان
• تحقيق و تقحص
• نوآوري و خلاقيت
• در دسترس بودن كالا
• ايجاد ارتباط مستمر با محاقل و مراكز علمي و تحقيقاتي

شيرين عسل تنها توليد كننده محصولات شيريني و شكلات است كه در نمايشگاه " شهر سالم " شركت نموده است.  این شرکت براي اولين بار كيك غني شده با آهن و ويتامين جهت جبران كم خوني در مصرف كنندگان خصوصا دانش آموزان و زنان توليد و به بازار عرضه نمود

سایت گروه صنایع غذایی شیرین عسل


 

رفتن به بالا