قنادی ناتلی (ناتالی) و تاریخچه آن

 

 

 

قنادی ناتالی سهروردی ناتلی

سرآغاز فعالیت ناتلی به سال 1314 باز می گردد. نزدیک به 80 سال پیش نسل اول ناتلی در تفلیس گرجستان کار خود را با تولید شیرینی سنتی و محلی گرجستان به نام کامفت آغاز کرد، همزمان با جنگ جهانی دوم (1945) پایه گذار ناتلی به تبریز مهاجرت کرد و در خیابان تربیت فعلی قنادی وطن را افتتاح نمود. در سال 1343 جهت گسترش فعالیت خود به تهران آمده و شعبه قنادی وطن را در خیابان انقلاب نبش جمهوری افتتاح نمود و پس از یک سال شعبه دوم را در خیابان انقلاب روبروی لاله زار به نام قنادی ورسای تأسیس کرد.
در سال 1349 قنادی ناتلی فعلی واقع در خیابان سهروردی افتتاح و هر دو قنادی وطن و ورسای به شعبه جدید انتقال داده شدند.
در سال 1389 با توجه به رشد و توسعه فعالیت ناتلی و همچنین شروع به کار نسل سوم، با تکیه بر ارزش گذاری به نامهای اصیل فارسی، نام ناتالی به ناتلی که یکی از شهرهای قدیم طبرستان و همچنین استاد ابوعلی سینا می باشد تغییر پیدا کرد.
ناتلی با پشتوانه قدمت بالا ، نگاه به آینده و توسعه هر چه بیشتر این برند و با توجه به رشد روز افزون زندگی شهری و به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان به این باور رسید که شعب خود را توسعه دهد و این کوشایی خستگی ناپذیر با هدف تولید متمرکز ، با کیفیت و قابل ارائه در کلیه مناطق تهران و مراکز استانهای بزرگ برآن است تا بتواند نیاز مشتریان خود را به بهترین نحو ممکن پاسخگو باشد و ناتلی با توجه به این اتوبان اشرفی اصفهانی، بالاتر از پونک، نبش خیابان 17،چشم انداز شعار خود را یک نام دیرین در میان خاطرات شیرین انتخاب نمود.

قنادی ناتالی سهروردی ناتلی

ناتلی علاوه بر شعبه مرکزی در خیابان سهروردی تا این لحظه دارای 4شعبه دیگر در نیاوران، تهرانپارس، پاسداران و اشرفی اصفهانی می باشد. آدرس این شعب:
• ناتلی شعبه مرکزی: خیابان سهروردی شمالی، بالاتر از خیابان آپادانا، نبش خیابان توپچی، شماره 655، تلفن:87108
• ناتلی شعبه نیاوران: میدان نیاوران، خیابان پور ابتهاج شرقی، نبش خیابان محمدی. تلفن: 26132441/3
• ناتلی شعبه تهرانپارس: فلکه سوم تهرانپارس، خیابان 196 غربی، نبش خیابان طاهری (121).. تلفن: 77700501
• ناتلی شعبه اشرفی اصفهانی: اتوبان اشرفی اصفهانی، بالاتر از پونک، نبش خیابان 17. تلفن:
• ناتلی شعبه پاسداران: خیابان پاسداران، بالاتر از برج سفید، شماره 273. تلفن: 22781560

قنادی ناتلی کلیه محصولات از جمله شیرینی خشک و تر، دسر، انواع کیک، شکلات، حلوا و خرما، باقلوا، اسنک و شیرینی های مناسبتی را آماده ارائه دارد.

ناتلی در شعبه مرکزی، در کنار قنادی و تراس طبقه بالای آن، دارای یک کافی شاپ است. این کافی شاپ در کنار سرو حرفه ای نوشیدنی جات، از محصولات قنادی ناتلی نیز در پذیرایی استفاده می کند که شاید تنها مشکل این کافی شاپ را نبود صندوق در خود محل آن و لزوم رفتن به طبقه پایین برای سفارش جدید دانست.

قنادی ناتلی امکان ارائه خدمات بصورت آنلاین از طریق وبسایت خود را نیز دارد. حداقل زمان تحويل سفارشات اينترنتي ، 48 ساعت بعد از ثبت سفارش در وب سايت ناتلي بوده و خرید آنلاین دارای سقف خرید مي باشد.

سایت قنادی ناتلی

 

 

 

رفتن به بالا